O nas

Pieczenie jest naszą pasją, zdrowe odżywianie stylem życia, a pieski są naszą miłością – Z tych 3 składników powstały Chrupczyste

Ciastka powstały po to, aby dać psom to co najlepsze dla ich zdrowia. Nasza koncepcja opiera się na dwóch prostych zasadach: jeżeli dbamy o siebie, dbajmy również o naszego futrzanego przyjaciela. I druga z najważniejszych rzeczy: jeżeli Ty tego nie zjesz, nie dawaj tego swojemu psu! W ten sposób rozpoczęliśmy naszą przygodę z CHRUPCZYSTYMI.

Naszym głównym testerem, który czuwa nad smakiem ciastek jest labrador o imieniu Szako. Uwielbia marchewkę i jabłka. Wcześniej chrupał je w formie surowej przekąski. Jego uwielbienie do warzyw i owoców skłoniło nas do stworzenia ciasteczek na bazie tych produktów. Teraz wszędzie, gdzie jedziemy możemy zabrać ze sobą paczuszkę z przekąskami i cieszyć się widokiem merdającego ogona naszego psiaka.

CHRUPCZYSTE powstają w zaciszu domowym. Wszystkie warzywa oraz owoce, których używamy do naszych ciastek są suszone. Dlatego przekąski dla psa zawierają dwa razy więcej witamin, niż zwykła marchewka czy jabłko. Wkładamy całe serce w to, co robimy, dlatego że kochamy psy i chcemy, aby były szczęśliwe i żeby towarzyszyły nam jak najdłużej. A dobrze wiemy, że odpowiednio zbilansowana dieta, może pomóc nam w tym celu. Dlatego nie zastanawiaj się, tylko już dziś daj swojemu psiakowi to, co najlepsze … CHRUPCZYSTE PRZYJACIELU !